PREMINUO BOŽIDAR PLEČKO PREDSJEDNIK VATROGASNE ZAJEDNICE OPĆINE VIDOVEC

Datum objave: 26.12.2015

Božidar Plečko predsjednik Dobrovoljnog vatrogasnog društva Vidovec i predsjednik Vatrogasne zajednice Općine Vidovec preminuo je u petak 25.12.2015.

Godinama je nesebično radio na obukama vatrogasaca  te dao neprocjenjiv doprinos razvoju protupožarne zaštite na području naše općine. Posebno  je zaslužan za ovogodišnje rezultate natjecateljskih ekipa koje su se prvi puta u povijesti DVD-a Vidovec plasirale na državno natjecanje u Puli. Uvijek je stajao na raspolaganju svim članovima vatrogasnih društava, ali i ostalim žiteljima naše općine. Njegov odlazak ogroman je i nenadoknadiv gubitak za Općinu Vidovec.

Božidar Plečko zauvijek će ostati zapamćen kao častan čovjek, poznat po svojoj dobroti, poštenju i velikom srcu. Ovim putem izražavamo obitelji iskrenu sućut.

Posljednji ispraćaj biti će u ponedjeljak 28. prosinca 2015. u 14:00h na mjesnom groblju u Vidovcu.  

Neka mu je laka hrvatska gruda.

<< Vrati se natrag